Otteluohjelmat 2017

SC-Liiga 2017 pelattiin viikoilla 36-44 eli 9.9.- 5.11.2017

Ikäluokka 2009, lauantai 9.9.2017

KloKaukalo 2, kenttä 3Tulos
08:00-08:15Hunters 1 - Salamat0 - 6
08:15-08:30IHK - Wolf4 - 0
08:30-08:45Hunters 1 - EVU11 - 2
08:45-09:00IHK - Hunters 23 - 1
09:00-09:15Hunters 1 - PiTa/OKK2 - 0
09:15-09:30IHK - EVU25 - 1
09:30-09:45IHK - Salamat0 - 0

Ikäluokka 2009, la 9.9.2017

KloKaukalo 2, kenttä 4Tulos
08:00-08:15PiTa/OKK - EVU10 - 3
08:15-08:30EVU2 - Hunters 28 - 0
08:30-08:45PiTa/OKK - Salamat0 - 8
08:45-09:00EVU2 - Wolf2 - 0
09:00-09:15Hunters 2 - Wolf1 - 7
09:15-09:30EVU1 - Salamat1 - 3
09:30-09:45EVU2 - EVU12 - 3

Ikäluokka 2009, su 10.9.

KloKaukalo 2, kenttä 3Tulos
08:15-08:30Hunters 1 - IHK0 - 7
08:30-08:45Hunters 2 - EVU10 - 5
08:45-09:00Hunters 1 - EVU22 - 4
09:00-09:15Hunters 2 - Salamat5 - 2
09:15-09:30IHK - EVU14 - 2
09:30-09:45Hunters 1 - Hunters 21 - 2
09:45-10:00Hunters 1 - Wolf1 - 6

Ikäluokka 2009, su 10.9.2017

KloKaukalo 2, kenttä 4Tulos
08:15-08:30PiTa/OKK - EVU20 - 8
08:30-08:45Wolf - Salamat6 - 0
08:45-09:00PiTa/OKK - IHK0 - 5
09:00-09:15EVU1 - Wolf3 - 2
09:15-09:30EVU2 - Salamat3 - 4
09:30-09:45PiTa/OKK - Wolf0 - 3
09:45-10:00PiTa/OKK - Hunters 20 - 4

Ikäluokka 2010, la 9.9.2017

KloKaukalo 1, kenttä 1Tulos
08:15-08:30RW 2 - Kojo0- 10
08:30-08:45Salamat - PiTaOKK4 - 0
08:45-09:00RW 2 - IHK 20 - 1
09:00-09:15Salamat - WOLF1 - 0
09:15-09:30RW 2 - RW 17 - 0
09:30-09:45IHK 1 - Salamat2 - 2
09:45-10:00Salamat - Kojo3 - 1

Ikäluokka 2010, la 9.9.2017

KloKaukalo 1, kenttä 2Tulos
08:15-08:30RW 1- IHK 24 - 2
08:30-08:45IHK 1 - WOLF1 - 0
08:45-09:00RW 1- Kojo1 - 2
09:00-09:15IHK 1 - PiTaOKK7 - 0
09:15-09:30PiTaOKK - WOLF2 - 2
09:30-09:45IHK 2 - Kojo1 - 2
09:45-10:00IHK 1 - IHK 21 - 3

Ikäluokka 2010, su 10.9.2017

KloKaukalo 1, kenttä 1Tulos
08:30-08:45RW 2 - Salamat0 - 6
08:45-09:00WOLF - IHK 21 - 1
09:00-09:15IHK 1 - RW25 - 0
09:15-09:30WOLF - Kojo2 - 3
09:30-09:45IHK 2 - Salamat0 - 1
09:45-10:00RW 2 - WOLF3 - 1
10:00-10:15RW 2 - PiTaOKK5 - 0

Ikäluokka 2010, su 10.9.2017

KloKaukalo 1, kenttä 2Tulos
08:30-08:45IHK 1 - RW 15 - 2
08:45-09:00PiTaOKK - Kojo0 - 3
09:00-09:15RW 1 - Salamat2 - 2
09:15-09:30IHK 2 - PiTaOKK3 - 1
09:30-09:45IHK 1 - Kojo3 - 3
09:45-10:00RW 1 - PiTaOKK5 - 1
10:00-10:15RW 1 - WOLF2 - 3

Ikäluokka 2009, lauantai 23.9.

KloKaukalo 2, kenttä 3Tulos
08:00-08:15Hunters 1 - Salamat2 - 3
08:15-08:30IHK - Wolf1 - 0
08:30-08:45Hunters 1 - EVU11 - 6
08:45-09:00IHK - Hunters 23 - 1
09:00-09:15Hunters 1 - PiTa/OKK0 - 4
09:15-09:30IHK - EVU24 - 0
09:30-09:45IHK - Salamat3 - 2

Ikäluokka 2009, lauantai 23.9.

KloKaukalo 2, kenttä 4Tulos
08:00-08:15PiTa/OKK - EVU11 - 3
08:15-08:30EVU2 - Hunters 21 - 2
08:30-08:45PiTa/OKK - Salamat3 - 1
08:45-09:00EVU2 - Wolf3 - 2
09:00-09:15Hunters 2 - Wolf1 - 5
09:15-09:30EVU1 - Salamat1 - 1
09:30-09:45EVU2 - EVU10 - 3

Ikäluokka 2009, sunnuntai 24.9.

KloKaukalo 2, kenttä 3Tulos
08:15-08:30Hunters 1 - IHK2 - 7
08:30-08:45Hunters 2 - EVU13 - 1
08:45-09:00Hunters 1 – EVU21 - 0
09:00-09:15Hunters 2 - Salamat0 - 1
09:15-09:30IHK - EVU14 - 0
09:30-09:45Hunters 1 - Hunters 26 - 1
09:45-10:00Hunters 1 - Wolf5 - 0

Ikäluokka 2009, sunnuntai 24.9.

KloKaukalo 2, kenttä 4Tulos
08:15-08:30PiTa/OKK - EVU20 - 3
08:30-08:45Wolf - Salamat0 - 3
08:45-09:00PiTa/OKK - IHK0 - 6
09:00-09:15EVU1 - Wolf3 - 1
09:15-09:30EVU2 - Salamat0 - 1
09:30-09:45PiTa/OKK - Wolf0 - 3
09:45-10:00PiTa/OKK - Hunters 20 - 2

Ikäluokka 2010, lauantai 23.9.

KloKaukalo 1, kenttä 1Tulos
08:15-08:30RW 2 - Kojo1 - 4
08:30-08:45Salamat - PiTaOKK5 - 1
08:45-09:00RW 2 - IHK 20 - 5
09:00-09:15Salamat - WOLF2 - 3
09:15-09:30RW 2 - RW6 - 2
09:30-09:45IHK 1 - Salamat7 - 3
09:45-10:00Salamat - Kojo2 - 2

Ikäluokka 2010, lauantai 23.9.

KloKaukalo 1, kenttä 2Tulos
08:15-08:30RW 1- IHK 21 - 3
08:30-08:45IHK 1 - WOLF0 - 0
08:45-09:00RW 1- Kojo0 - 1
09:00-09:15IHK 1 - PiTaOKK4 - 0
09:15-09:30PiTaOKK - WOLF0 - 2
09:30-09:45IHK 2 - Kojo0 - 1
09:45-10:00IHK 1 - IHK 21 - 3

Ikäluokka 2010, sunnuntai 24.9.

KloKaukalo 1, kenttä 1Tulos
08:30-08:45RW 2 - Salamat0 - 4
08:45-09:00WOLF - IHK 20 - 0
09:00-09:15IHK 1 - RW20 - 2
09:15-09:30WOLF - Kojo1 - 3
09:30-09:45IHK 2 - Salamat0 - 2
09:45-10:00RW 2 - WOLF1 - 1
10:00-10:15RW 2 - PiTaOKK11 - 0

Ikäluokka 2010, sunnuntai 24.9.

KloKaukalo 1, kenttä 2Tulos
08:30-08:45IHK 1 - RW 18 - 3
08:45-09:00PiTaOKK - Kojo0 - 9
09:00-09:15RW 1 - Salamat0 - 8
09:15-09:30IHK 2 - PiTaOKK1 - 0
09:30-09:45IHK 1 - Kojo0 - 3
09:45-10:00RW 1 - PiTaOKK3 - 0
10:00-10:15RW 1 - WOLF3 - 3

Ikäluokka 2009, lauantai 7.10.

KloKaukalo 2, kenttä 3Tulos
08:00-08:15Hunters 1 - Salamat0 - 5
08:15-08:30IHK - Wolf0 - 0
08:30-08:45Hunters 1 - EVU10 - 1
08:45-09:00IHK - Hunters 22 - 0
09:00-09:15Hunters 1 - PiTa/OKK0 - 2
09:15-09:30IHK - EVU22 - 1
09:30-09:45IHK - Salamat3 -2

Ikäluokka 2009, lauantai 7.10.

KloKaukalo 2, kenttä 4Tulos
08:00-08:15PiTa/OKK - EVU11 - 1
08:15-08:30EVU2 - Hunters 21 - 2
08:30-08:45PiTa/OKK - Salamat0 - 8
08:45-09:00EVU2 - Wolf1 - 2
09:00-09:15Hunters 2 - Wolf1 - 3
09:15-09:30EVU1 - Salamat0 - 1
09:30-09:45EVU2 - EVU12 - 0

Ikäluokka 2009, sunnuntai 8.10.

KloKaukalo 2, kenttä 3Tulos
08:15-08:30Hunters 1 - IHK0 - 4
08:30-08:45Hunters 2 - EVU12 - 0
08:45-09:00Hunters 1 – EVU20 - 5
09:00-09:15Hunters 2 - Salamat3 - 2
09:15-09:30IHK - EVU12 - 1
09:30-09:45Hunters 1 - Hunters 22 - 1
09:45-10:00Hunters 1 - Wolf1 - 1

Ikäluokka 2009, sunnuntai 8.10.

KloKaukalo 2, kenttä 4Tulos
08:15-08:30PiTa/OKK - EVU21 - 4
08:30-08:45Wolf - Salamat3 - 1
08:45-09:00PiTa/OKK - IHK1 - 1
09:00-09:15EVU1 - Wolf4 - 0
09:15-09:30EVU2 - Salamat7 - 1
09:30-09:45PiTa/OKK - Wolf1 - 2
09:45-10:00PiTa/OKK - Hunters 21 - 1

Ikäluokka 2010, lauantai 7.10.

KloKaukalo 1, kenttä 1Tulos
08:15-08:30RW 2 - Kojo1 - 3
08:30-08:45Salamat - PiTaOKK5 - 0
08:45-09:00RW 2 - IHK 22 - 5
09:00-09:15Salamat - WOLF2 - 1
09:15-09:30RW 2 - RW1 - 2
09:30-09:45IHK 1 - Salamat3 - 2
09:45-10:00Salamat - Kojo6 - 0

Ikäluokka 2010, lauantai 7.10.

KloKaukalo 1, kenttä 2Tulos
08:15-08:30RW 1- IHK 21- 2
08:30-08:45IHK 1 - WOLF1 - 1
08:45-09:00RW 1- Kojo1 - 1
09:00-09:15IHK 1 - PiTaOKK5 - 0
09:15-09:30PiTaOKK - WOLF0 - 8
09:30-09:45IHK 2 - Kojo3 - 2
09:45-10:00IHK 1 - IHK 20 - 2

Ikäluokka 2010, sunnuntai 8.10.

KloKaukalo 1, kenttä 1Tulos
08:30-08:45RW 2 - Salamat2 - 4
08:45-09:00WOLF - IHK 20 - 5
09:00-09:15IHK 1 - RW21 - 2
09:15-09:30WOLF - Kojo1 - 4
09:30-09:45IHK 2 - Salamat5 - 0
09:45-10:00RW 2 - WOLF4 - 0
10:00-10:15RW 2 - PiTaOKK4 - 0

Ikäluokka 2010, sunnuntai 8.10.

KloKaukalo 1, kenttä 2Tulos
08:30-08:45IHK 1 - RW 13 - 0
08:45-09:00PiTaOKK - Kojo0 - 5
09:00-09:15RW 1 - Salamat2 - 4
09:15-09:30IHK 2 - PiTaOKK5 - 0
09:30-09:45IHK 1 - Kojo4 - 0
09:45-10:00RW 1 - PiTaOKK4 - 0
10:00-10:15RW 1 - WOLF3 - 1

Ikäluokka 2009, lauantai 21.10.

KloKaukalo 2, kenttä 3Tulos
08:00-08:15Hunters 1 - Salamat1 - 3
08:15-08:30IHK - Wolf0 - 2
08:30-08:45Hunters 1 - EVU11 - 1
08:45-09:00IHK - Hunters 24 - 2
09:00-09:15Hunters 1 - PiTa/OKK1 - 3
09:15-09:30IHK - EVU21 - 4
09:30-09:45IHK - Salamat0 - 0

Ikäluokka 2009, lauantai 21.10.

KloKaukalo 2, kenttä 4Tulos
08:00-08:15PiTa/OKK - EVU10 - 7
08:15-08:30EVU2 - Hunters 26 - 0
08:30-08:45PiTa/OKK - Salamat0 - 0
08:45-09:00EVU2 - Wolf1 - 0
09:00-09:15Hunters 2 - Wolf1 - 6
09:15-09:30EVU1 - Salamat1 - 1
09:30-09:45EVU2 - EVU13 - 2

Ikäluokka 2009, sunnuntai 22.10.

KloKaukalo 2, kenttä 3Tulos
08:15-08:30Hunters 1 - IHK2 - 0
08:30-08:45Hunters 2 - EVU13 - 6
08:45-09:00Hunters 1 – EVU21 - 1
09:00-09:15Hunters 2 - Salamat1 - 4
09:15-09:30IHK - EVU10 - 7
09:30-09:45Hunters 1 - Hunters 20 - 4
09:45-10:00Hunters 1 - Wolf1 -4

Ikäluokka 2009, sunnuntai 22.10.

KloKaukalo 2, kenttä 4Tulos
08:15-08:30PiTa/OKK - EVU22 - 5
08:30-08:45Wolf - Salamat2 - 1
08:45-09:00PiTa/OKK - IHK0 - 0
09:00-09:15EVU1 - Wolf5 - 2
09:15-09:30EVU2 - Salamat0 - 4
09:30-09:45PiTa/OKK - Wolf1 - 0
09:45-10:00PiTa/OKK - Hunters 21 - 1

Ikäluokka 2010, lauantai 21.10.

KloKaukalo 1, kenttä 1Tulos
08:15-08:30RW 2 - Kojo0 - 4
08:30-08:45Salamat - PiTaOKK7 - 0
08:45-09:00RW 2 - IHK 20 - 2
09:00-09:15Salamat - WOLF2 - 0
09:15-09:30RW 2 - RW0 - 3
09:30-09:45IHK 1 - Salamat0 - 6
09:45-10:00Salamat - Kojo2 - 2

Ikäluokka 2010, lauantai 21.10.

KloKaukalo 1, kenttä 2Tulos
08:15-08:30RW 1- IHK 21 - 2
08:30-08:45IHK 1 - WOLF1 - 2
08:45-09:00RW 1- Kojo3 - 0
09:00-09:15IHK 1 - PiTaOKK7 - 1
09:15-09:30PiTaOKK - WOLF3 - 7
09:30-09:45IHK 2 - Kojo1 - 1
09:45-10:00IHK 1 - IHK 23 - 1

Ikäluokka 2010, sunnuntai 22.10.

KloKaukalo 1, kenttä 1Tulos
08:30-08:45RW 2 - Salamat4 - 2
08:45-09:00WOLF - IHK 22 - 1
09:00-09:15IHK 1 - RW24 - 7
09:15-09:30WOLF - Kojo2 - 2
09:30-09:45IHK 2 - Salamat2 - 3
09:45-10:00RW 2 - WOLF4 - 1
10:00-10:15RW 2 - PiTaOKK9 - 0

Ikäluokka 2010, sunnuntai 22.10.

KloKaukalo 1, kenttä 2Tulos
08:30-08:45IHK 1 - RW 15 - 0
08:45-09:00PiTaOKK - Kojo0 - 7
09:00-09:15RW 1 - Salamat2 - 0
09:15-09:30IHK 2 - PiTaOKK4 - 0
09:30-09:45IHK 1 - Kojo3 - 3
09:45-10:00RW 1 - PiTaOKK0 - 2
10:00-10:15RW 1 - WOLF0 - 1